تبلیغات
شرکت ایسوس به تازگی و در سیمنارهای جهانی خود در سال 2012 از تعدادی از فناوری‌های جدید خود که بزودی با مادربورد‌های مجهز به چیپ‌ست جدید سری 7 اینتل وارد بازار می‌شود، رونمایی کرد.
یکی از این فناوری‌ها که ایسوس آن را معرفی کرده است و در مادربورد‌های مجهز به چیپ‌ست‌های سری ۷ تعبیه شده است استفاده از Dual Intelligent Processors ۳ همراه با کنترل‌کننده هوشمند SMART DIGI+ که باعث ارائه ولتاژ‌های بسیار دقیق به قطعات و همچنین افزایش کارایی و ثبات بیشتر مادربورد در شرایط سخت می‌شود
از دیگر ویژگی‌های معرفی شده که در محصولات جدید ایسوس خواهید دید فناوری Wi-Fi Go که با استفاده از به راحتی می‌توان با استفاده از یک تبلت و قابلیت Remote Desktop به کامپیوتر خود متصل و در همه حال دسکتاپ خود را روی تبلت داشته باشید.
همچنین با استفاده از این ویژگی می‌توانید کامپیوتر خود را به یک روتر تبدیل کنید و با استفاده از آن اطلاعات را بین دستگاه مبادله کنید.
در کل می‌توان این فناوری را نسخه تغییر شکل داده شده DLNA دانست که ایسوس آن را برای محصولات خود بهینه کرده است و امکانات دیگری هم به آن افزوده است.
دیگر ویژگی کاربردی ارائه شده توسط ایسوس قابلیت Fan Xpert 2 است که با استفاده از این فناوری سرعت چرخش فن به صورت خودکار (با استفاده از سنسور‌ها) و به صورت دستی توسط کاربر قابلیت مدیریت که این موضوع علاوه بر کاهش دمای مادربورد باعث کاهش نویز تولیدی فن‌ها در هنگام کار کردن سیستم می‌شود.
محصولات که از این فناوری‌های پشتیبانی می‌کنند به ترتیب شامل مدل‌های ROG Maximus 7 GEN، TUF SABERTOOTH Z۷۷، P8Z۷۷ WS و P۸Z۷۷-V DELUXE است