تبلیغات
دنیای جورواجور - دوربین کروی پانورامای Panono

دنیای جورواجور

یاد بگیر ، قدر هر چیزی را که داری بدانی، قبل از آنکه روزگار به تو یادآوری کند که: می بایست قدر چیزی را که داشتی، میدانستی

بدون کوچکترین شکی این محصول بین دستگاه های عکس برداری منحصر به فرد رقیب خود ، در صدر میدرخشد.
دوربین کروی قابل پرتاب panono که برای عکاسی پانوراما طراحی شده ، قابلیت عکاسی با وضوح 108 مگاپیکسل را دارد. در واقع این دستگاه اولین دوربین عکاسی خانگی است که نه تنها به 100 مگاپیکسل نزدیک شده، بلکه از این مرز تجاوز کرده است.

این دوربین از تعداد زیادی لنز عکس برداری تشکیل شده که در یک لحظه همه لنزها با هم یک شات بزرگ میگیرند.این دستگاه عکس برداری توپی وقتی به نقطه اوج ارتفاع خود میرسد ، در حالی که به دور خود میچرخد ، یک عکس بزرگ میگیرد و در حافظه خود ذخیره میکند. پس از آن میتوانید عکس را به اسمارت فون یا هر دستگاه هوشمند دیگری منتقل کنید.

عکس حاصل به 2 نوع نمایش داده میشود : یکی به صورت یک عکس کروی گردون ، و دیگری به شکل یک عکس بزرگ پانوراما در قالب مستطیل.
این دوربین فوق قدرتمند در لیست برترین های SlashGear قرار گرفت.محصول نهایی هنوز به قیمت 535$ آمریکا موجود است ، که شامل وسایل جانبی مثل سه پایه –اگر میخواهید از آن به صورت ثابت استفاده کنید- یک آداپتور سه پایه و یک پوشش محافظ است.

برای دیدن عکسها به لینک زیر بروید

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه

هدایت به بالا

کد هدایت به بالا

نایت نما
  • کد نمایش افراد آنلاین